Duyurular

Fm 2017 Yaz Transferleri Yaması V1.0 Yayında...

EmreBngll Bir Web Gezgininin Hikayesi...

3 Kasım 2014 Pazartesi

Project Ara Yapboz TelefonProject Ara Yapboz Telefon yani yapboz telefon karşımızda. Nokia ile başlayan renk cümbüşünü googlenin bu projesi ile devam ettireceğiz. Abi bana 2lik kamera 5lik ram sözleri ortada dolaşacak gibi görünüyor. Hatta liselerde arkadaşlarının parçalarını alıp saklayacak öğrencilerin kavgaları gözümün önüne gelmiyor değil..

Teknolojinin birçok alanında varlığını gösteren Google'ın geçen yılın Ekim ayında duyurduğu modüler akıllı telefon projesi, yoluna emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Project Ara tüketicilerin modüllerini nasıl alacağı gündeme gelmişti. Bu sefer ise modüler akıllı telefonun prototipi gösterildi.


Phonebloks tarafından yayınlanan son videoda Project Ara'nın prototipi yer alıyor. Çalışır halde görüntülenen modüler akıllı telefon, Android 5.0 Lollipop işletim sistemine sahip. Geliştiriciler, Ara MDK 0.20 üzerindeki çalışmalarını sürdürmeye devam ederken, söz konusu telefonun ikinci prototipinin geliştiriciler ile ne zaman buluşacağı da belli olmaya başladı. Videoda da belirtildiği gibi Amerika ve Avrupa için 14 Ocak 2015, Pasifik ve Asya ülkeleri için 21 Ocak 2015 tarihi işaret ediliyor.
Öte yandan Project Ara, 50 dolar iskelet fiyat etiketi ile önümüzdeki yılın başlarında tüketicilerin beğenisine sunulacak.

Hiç yorum yok:
Yorum

Selam, Umarım Sitemizde Gezmek Sizin İçin Keyifli Olmuştur. İletişim ve Şikayet İçin Yandaki Formu Kullanabilirsiniz...
Yeniliklerden Haber Al