Duyurular

Fm 2017 Yaz Transferleri Yaması V1.0 Yayında...

EmreBngll Bir Web Gezgininin Hikayesi...

19 Kasım 2014 Çarşamba

Z Launcher Beta İndir

Nokia, Z Launcher'ın (başlatıcı) herkese açık beta'sını başlattığını ve uygulamayı Google Play Store üzerinden ücretsiz indirilmeye sunduğunu duyurdu. Android 4.1 ve üzerine versiyonlar için indirilebilir olan uygulamanın boyutu ise, 4.8MB.
Geçtiğimiz yaz aylarında ilk detayları paylaşılan bu launcher, az evvel resmen duyurulan 'li  tableti Nokia N1'de tam sürüm olarak gelecek. Ama tabii şu an denemek isteyenler için bir şans var.
Bu uygulamayı indirdiğinizde, telefonunuzda yer alan uygulamaları günün hangi saatlerinde daha sıklıkla kullandığınıza göre sıralamalar yapabiliyor, tek ekranda birden fazla uygulamaya kolaylıkla erişebiliyorsunuz. Bir nevi Android üzerinde yeni bir katalog oluşturuyor diyebiliriz.
Nokia Z Launcher uygulaması, günün belirli saatlerine göre şekil değiştiriyor. Örneğin öğleden sonra daha açık bir renge bürünen uygulama, gece oldu mu laciverte yakın bir hal alıyor.

Performans olarak cihazınızı üst seviyeye çıkartan Nokia Z Launcher, Android cihazınızın kullanımını daha kolay bir hale getiriyor.
Şu an indirilmeye açık olan Z Launcher Beta, ülkemizde indirilemiyor olabilir, ama kısa sürede indirilebilir hale gelecektir. Fakat apksını bizim sitemizden indirebilirsiniz.

Hiç yorum yok:
Yorum

Selam, Umarım Sitemizde Gezmek Sizin İçin Keyifli Olmuştur. İletişim ve Şikayet İçin Yandaki Formu Kullanabilirsiniz...
Yeniliklerden Haber Al