Duyurular

Fm 2017 Yaz Transferleri Yaması V1.0 Yayında...

EmreBngll Bir Web Gezgininin Hikayesi...

18 Şubat 2016 Perşembe

Gone Missing in Fork Town ve Left Behind Görevi Knight Online

İlk olarak moradon merdivenleri çıkmadan sol tarafta kalan Potrang adlı npcden Gaining Trust adlı görevi alıyoruz .Potrang bizden moradonda bulunan 4 adet NPC'yi dolaşarak 4 adet item toplamamızı istiyor . Bu npcler ;

1) Potrang'ın hemen sol tarafında bulunan Menissiah 2)Moradon merdivenleri çıkmadan hemen sağ tarafınızdaki NPC [Sentinel] PatrickNot ; Eğer Sentinel Patrick'te daha önce şu görevleri tamamlamadıysanız itemi vermez ;

1.Worm Hunt
2.Bandicoot Hunt
3.Kekoon Hunt
4.Bulcan Hunt
5.Wild Bulcan Hunt

3)Skill-Stat Sıfırlama NPC'si [Grand Merchant] Kaishan Not : Kaishan itemi vermek için 20 adet Apples of Moradon istiyor

4) Manager BilborNot : Bilbor itemi vermek için ''Secret Account book'' adında bir item istiyor . İtem limanda konumlanmış ''Looter'' adındaki moblardan düşüyor . 
4 itemide topladıktan sonra Potrang'a dönüp teslim ediyoruz .Sonra Potrang'a tekrar tıklıyoruz . ''Aiding Fork Town'' adında yeni bir görev açılıyor . Görevi alıp folk villagedeki ''Jed''e gidiyoruz .Jed'le birkaç kez konuştuktan sonra bizi meşhur(!) ''Black Market Operators''e gönderiyor . (Folk villagedeki Sundries binasının tam arkasında bulunuyor.)Black Market Operators'e gidiyoruz ve bize 2 adet Guard of Black Marketer atıyor . Onları kesip Jed'e gidiyoruz . Jed'le konuşuyoruz .

Jed bizi tekrar Black Market Operators'e gönderiyor . Konuşuyoruz ve bize 2 adet item veriyor . İtemleri alıp tekrar Jed'e gidiyoruz. İtemleri veriyoruz ve tekrar Jed'le konuşuyoruz .

Jed bizden 4 adet apples of moradon istiyor . Bunları veriyoruz ve Jed'de 3 adet görevi açılıyor ;

1)Save Moradon ;

Bu görevde bizden 20 adet Black Pirate Member kesmemizi istiyor . (Island Mora'da yer alıyor.)

2)Weapon Breaker ;

Bu görevde 2 adet Apples of Moradon istiyor .

3)Mysterious Reagent ;

Curious Reagent adında bir item istiyor . Bu item Raged Captain'den düşüyor . (Island Mora'da yer alıyor , boyutu büyük olan Black Pirate Memberlardan birini kestiğimizde Raged Captain re-spawn oluyor)


Island Mora'ya ışınlanmak için Limanda bulunan Portman adlı NPC'yi kullanıyoruz .Görevler teslim ediyoruz , görevlerin her biri 75k exp veriyor . Sonra Jed'le konuşmaya devam ediyoruz . Bize ''Safe emigration path'' isimli bir görev veriyor .

Görevde ;

10 adet Battalion (Keserken içinden Emelie ring adında beyaz yüzük düşerse toplayın ileriki görevde lazım oluyor)
10 adet Rotten eyes
10 adet Wild Smirdon
10 adet Dire Wolf kesmemizi istiyor .

Görevi tamamlıyoruz . Bize 125k exp veriyor .

Jed'le tekrar konuşuyoruz bizden 2 adet apples of moradon istiyor . 

Apples of Moradonları verdikten sonra Jewelry görevi açılıyor ve bizden Propose Ring istiyor . Gelelim Propose Ring'in yapımına ;

Üzerimizde 1 adet apples of moradon ve 100k para ile moradon'da bulunan [jewelry worker] jewel 'e gidiyoruz . Npc'yi açıp 2. seçeneğe tıklayıp devam ediyoruz ve propose ringi alıyoruz .Jed'e gidip yüzüğü veriyoruz bize 50k exp , 100k para veriyor ve bizi Folk Village townda bulunan Amelie'ya gönderiyor .Amelie ile konuştuktan sonra tekrar Jed 'e dönüyoruz . Birkaç kez Jed ve Amelie arasında git gel yaptıktan sonra Jed bizden 3 adet apples of moradon ve emelie ring adında bir item istiyor . Bu item battalion , rotten eyes türündeki zombilerden düşüyor . Görevi teslim ediyoruz ve 300k expimizi alıyoruz .

Jed bizi tekrar Amelie'ye gönderiyor . Konuştuktan sonra tekrar Jed'e gidiyoruz . Yanımıza bir Guard veriyor ve folktaki mezarlığın yolunu tutuyoruz . Mezarlıktaki ''Contaminated Amelie'' yanına gidiyoruz .''Contaminated Amelie'' yle konuştuktan sonra ''Changed Amelie'' re-spawn oluyor ve onu kesiyoruz .Jed'e tekrar dönüyoruz . 300k expimizi alıyoruz .  Alıntıdır.

Hiç yorum yok:
Yorum

Selam, Umarım Sitemizde Gezmek Sizin İçin Keyifli Olmuştur. İletişim ve Şikayet İçin Yandaki Formu Kullanabilirsiniz...
Yeniliklerden Haber Al