Duyurular

Fm 2017 Yaz Transferleri Yaması V1.0 Yayında...

EmreBngll Bir Web Gezgininin Hikayesi...

22 Ağustos 2016 Pazartesi

Knight Online Chaos War Nedir ?
Chaos War Nedir?
Enlightenment Fissure Dünyası oluşurken, cesur kahramanlar Eski Tanrıçalar Mihrabı’na gönderildi. Bir Carnac kahramanı olarak, kimin gerçekten son savasçı olduğunu görmek için diğer cesur savasçılarla mücadele etmelisiniz. Etkinliğe girerken, normal yeteneklerinizden farklı, temel yetenek seti verilecektir. Ayrıca, çesitli hedefleri tamamlayarak özel Chaos Küp yetenekleri de elde edebilirsiniz. Bundan emin olmak için savasçılar mücadele eder. En iyi savasçılar, Tanrıçalar tarafından elle yapılmış kanatlarla ödüllendirilecektir. Her bir kanat tipi karakterinize sınırlı bir süre için özel yetenekler katacaktır.


Nasıl Girilir?
Etkinlik başlamadan 10 dakika önce oyun ekranının üst kısmında mini bir pencere açılır. Katılmak isteyen oyuncuların kendi ırklarının kaleleri veya Moradon üzerinde bulunan [White Shadow Captin] Sirin isimli NPC'den Chaos Map almaları gerekmektedir.


Süre ve Gereksinimler:
Chaos zindanına her gün 12:0019:00 ve 00:00 saatlerinde girilebilir.
Savaş süresi 20 dakikadır.
Her zindan için maksimum katılım sayısı 18 kişidir. (Bir zindanda 6 kişiden az sayıda oyuncu varsa savaş başlamayacaktır)


Ek Bilgiler:
Her oyuncu aynı stat ve skillere sahiptir. Zindana girdikten sonraki ilk dakikada oyuncular birbirine saldıramazlar.
Zindan dışında olan oyuncular Chaos'a özgü skilleri ve ekstra özellikleri kullanamazlar.
Tüm oyuncular birbirlerini muhafız olarak görürler.* Savaşan tüm oyuncular süre bitiminde Voucher of Chaos ile ödüllendirilirler. 5 adet Voucher of Chaos eşyası ile bir kanat alınabilir.

Hiç yorum yok:
Yorum

Selam, Umarım Sitemizde Gezmek Sizin İçin Keyifli Olmuştur. İletişim ve Şikayet İçin Yandaki Formu Kullanabilirsiniz...
Yeniliklerden Haber Al