Duyurular

Fm 2017 Yaz Transferleri Yaması V1.0 Yayında...

EmreBngll Bir Web Gezgininin Hikayesi...

31 Mayıs 2017 Çarşamba

Football Manager 2017 Bedava Oyuncular Yaşlı Kurtlar

Bu standartlara uygun 10 tane futbolcuyu sizler için listeliyoruz. İşte FM Arşiv ailesi olarak sizler için hazırladığımız FM 2017 Serbest Oyuncular – TOP 10
Sıra
İsim
Pozisyon
Yaş
Uyruk
1
Emmanuel Adebayor
ST
32
Togo
2
Ludovic Obraniak
AMC
31
Polonya
3
Ruben Olivera
MC/AMC
33
Uruguay
4
Jussie
AMC
32
Brezilya
5
Marek Cech
DL/WBL
33
Slovakya
6
Muslu Nalbantoğlu
DR
32
Türkiye
7
Pape Diakhate
DC
32
Senegal
8
Rubinho
GK
34
Brezilya
9
Kalu Uche
ST
33
Nijerya
10
Marc Bertran
DR
34
İspanya
1. Emmanuel Adebayor

Listede ilk sıraya konması gereken isim olduğuna ekip olarak oy birliği ile karar verdik. Oyun scoutları Adebayor’un son zamanlardaki düşük performansına rağmen özelliklerinde aşırı bir düşürme yapmaya karar vermemişler. Fizik gücü, hava toplarındaki üstünlüğü ve bitiriciliği ile  listemizin zirvesinde. Orta seviye takımlarda as forvet olabilir, yüksek profilli takımlarda da yedek forvet olarak rahatlıkla oynayabilir. Yaşının da 32 oluşu iki yıllık kontrat ile güzel işler çıkartılabileceğini gösteriyor.
2. Ludovic Obraniak

Obraniak’ı Türk spor severler Çaykur Rize macerasından dolayı yakından tanıyacaklardır. 31 yaşında olan oyuncu, FM 2017 serbest oyuncular listesinde yaşı dolayısıyla ön plana çıkan oyunculardan. Henüz verecek şeyleri olduğunu düşündüğümüz için listede ikinci sırada yer verdik. Profili de hiç fena değil !.
3. Ruben Olivera

Juventus kültürünü uzun yıllar ciğerlerine solumuş Ruben Olivera, Serie A da uzun yıllar başarılı bir performans sergiledikten sonra son iki yıldır Serie B de kariyerini sürdürmekteydi. FM 2017 itibariyle de bonservisi elinde olan Olivera, Genoa ve Fiorentina gibi köklü kulüplerde de başarıyla görev almıştı. Yaşı itibariyle çok yüksek bir performans beklenmemesi gereken Ruben, kadro derinliği açısından mükemmel bir transfer olabilir.
4. Muslu Nalbantoğlu

Football Manager oyuncularının 2006 serisinden beri tanıdığı sağ bek Muslu NalbantoğluNEC formasıyla efsane olmuştu. Ligimizde de Orduspor’da forma giyerek Türk spor severlerin hafızalarında yer edinen Muslu FM 2017 Serbest Oyuncular listemizde yer alan önemli oyunculardan.
JOKER: Mehmet Topuz


Neden serbest kaldığına bir türlü anlam veremediğimiz Mehmet Topuz’u bu listede ayrı bir yerde konumlandırmak istedik. Çünkü paylaşılan profiller içerisinde en iyi özelliklere sahip olmasının yanında sağ bek, sağ açık, ön libero ve orta sahanın ortasında oynayabilir oluşundan dolayı tam bir joker görevi yapan Mehmet Topuz, Türkiye’de her takımda oynayabilecek, Avrupa’da da orta düzey takımlarda yer alabilecek bir oyuncu.

Hiç yorum yok:
Yorum

Selam, Umarım Sitemizde Gezmek Sizin İçin Keyifli Olmuştur. İletişim ve Şikayet İçin Yandaki Formu Kullanabilirsiniz...
Yeniliklerden Haber Al